3 Comments
User's avatar
Lily's avatar

El último párrafo me rompió.

L.'s avatar

Mă întreb dacă ai exprimat vreodată gândurile astea față de oameni care sunt în țară, și cum au reacționat?

Anastasia Condruc's avatar

Sigur, și mai rele am exprimat :)) Probabil și mulți oameni care sunt în țară simt la fel sau mai rău. Dar nu văd nimic grav în asta, mi se pare mai degrabă normală o relație de love/hate cu patria.