Nostalgia e drogul meu preferat
Te citesc cu drag
Aș zice ca atunci când ne îndepărtăm de țara noastră rămâne un doliu nefăcut … El se traduce în nostalgie, în întoarceri și plecări, în căutarea magicului din copilărie…
Cel puțin eu așa am descifrat in mine !❤️
Cu siguranță! E can în filmul Past Lives un pic, doliu pentru viețile netrăite.
Nu știu filmul, dar suna ca o bună recomandare! 🌷
https://www.imdb.com/title/tt13238346/
</3 Este dolió.
Lily, estoy tan agradecida que lees mis textos escritos un rumano! Un abrazo muy grande <3
¡Me gustan mucho! Abrazo, Sia.
Te citesc cu drag
Aș zice ca atunci când ne îndepărtăm de țara noastră rămâne un doliu nefăcut … El se traduce în nostalgie, în întoarceri și plecări, în căutarea magicului din copilărie…
Cel puțin eu așa am descifrat in mine !❤️
Cu siguranță! E can în filmul Past Lives un pic, doliu pentru viețile netrăite.
Nu știu filmul, dar suna ca o bună recomandare! 🌷
https://www.imdb.com/title/tt13238346/
</3 Este dolió.
Lily, estoy tan agradecida que lees mis textos escritos un rumano! Un abrazo muy grande <3
¡Me gustan mucho! Abrazo, Sia.