8 Comments
User's avatar
Dorina's avatar

Te citesc cu drag

Daniela's avatar

Aș zice ca atunci când ne îndepărtăm de țara noastră rămâne un doliu nefăcut … El se traduce în nostalgie, în întoarceri și plecări, în căutarea magicului din copilărie…

Cel puțin eu așa am descifrat in mine !❤️

Anastasia Condruc's avatar

Cu siguranță! E can în filmul Past Lives un pic, doliu pentru viețile netrăite.

Lily's avatar

</3 Este dolió.

Anastasia Condruc's avatar

Lily, estoy tan agradecida que lees mis textos escritos un rumano! Un abrazo muy grande <3

Lily's avatar

¡Me gustan mucho! Abrazo, Sia.