Discussion about this post

User's avatar
Dorina's avatar

Te citesc cu drag

Daniela's avatar

Aș zice ca atunci când ne îndepărtăm de țara noastră rămâne un doliu nefăcut … El se traduce în nostalgie, în întoarceri și plecări, în căutarea magicului din copilărie…

Cel puțin eu așa am descifrat in mine !❤️

6 more comments...

No posts

Ready for more?